Incarcator Retea Colorum CLS30-AC-14, 30W, 3A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, Portocaliu
ID: 335766
EAN: 5907457731189
Taxe incluse. Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
24 luni
În stoc
Livrare la timp garantata
Primiti comanda la timp cu ajutorul serviciilor noastre de livrare eficiente si de încredere.
Echipa de suport experta
Returneaza produsul
Vedeți detaliile complete
Prezentare
Cablu retractabil Nu
Gama produs CLS30-AC-14
Iesire USB-A (5V / 4.5A / 5V / 3A / 9V / 2A / 12V / 1.5A) / USB-C (5V / 3A / 15V / 2A / 20V / 1.5A)
Incarcare rapida Da
Port (iesire) incarcator 1 x USB-A / 1 x USB-C
Putere incarcare 30W
Tehnologie incarcare Adaptive Fast Charge / Mi Fast Charge / Power Delivery / Quick Charge
Tip incarcator Incarcator Retea
Pachet vanzare
Ambalaj Blister
Continut Incarcator Retea
Stare produs Nou
Incarcator Retea Colorum - Portocaliu
Cauti un incarcator eficient si elegant pentru dispozitivele tale?
Incarcatorul retea Colorum este solutia perfecta, oferind o putere de 30W si o intensitate de 3A pentru o incarcare rapida si sigura.
Incarcator Retea Colorum CLS30-AC-14, 30W, 3A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, Portocaliu Caracteristici:
- Putere: 30W
- Amperaj: 3A
- Port-uri: 1 x USB-A / 1 x USB-C
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%