Prezentare
| Accesoriu | Cablu |
| Cablu retractabil | Nu |
| Conectivitate | USB-C - USB-C |
| Culoare produs | Negru |
| Functionalitate | Date si Incarcare |
| Lungime cablu | 1m |
| Putere | 60W |
Pachet vanzare
| Ambalaj | Blister |
Ai un cont?
Conectează-te pentru a finaliza comanda mai rapid.
0,00 lei RON
Nu există în stoc
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Primiti comanda la timp cu ajutorul serviciilor noastre de livrare eficiente si de încredere.
De la intrebari despre produse pana la suport post-vanzare, echipa noastra de specialisti este aici pentru a va ajuta.
Daca nu sunteti complet multumit de achizitia dvs., va rugam sa contactati echipa noastra de servicii pentru clienti. Vezi mai multe







| Accesoriu | Cablu |
| Cablu retractabil | Nu |
| Conectivitate | USB-C - USB-C |
| Culoare produs | Negru |
| Functionalitate | Date si Incarcare |
| Lungime cablu | 1m |
| Putere | 60W |
| Ambalaj | Blister |



Durabilitate ridicata
Confectionat din aliaj de aluminiu si nailon impletit, cablul tip C Blueo rezista uzurii zilnice si indoirilor repetate. Structura sa robusta ii prelungeste durata de utilizare, asigurand o functionare stabila si fiabila zi de zi.
Transfer de date stabil si rapid
Pe langa incarcare rapida, cablul tip C permite transfer de date fiabil si constant intre dispozitive. Muta fisiere mari intre laptop si telefon fara intreruperi sau pierderi de semnal.
Specificatii:
Materiale: TPE;
Mufe: 2x Type-C;
Putere: 60W;
Viteza transfer date: 480 Mbps;
Lungime cablu: 1m.

Produse alternative
S-ar putea să iti placa
Frecvent cumparate impreuna
Promoveaza catre
Populare in aceeasi categorie