Baterie Externa Baseus Free2Pull, 20000mAh, 65W, PD, 2 x USB-C, Neagra P10073700123-00
ID: 340050
PN: P10073700123-00
EAN: 6932172659615
Taxe incluse. Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
24 luni
În stoc
Livrare la timp garantata
Primiti comanda la timp cu ajutorul serviciilor noastre de livrare eficiente si de încredere.
Echipa de suport experta
Returneaza produsul
Vedeți detaliile complete
Prezentare
Accesoriu extern Baterie Externa
Cablu integrat Da
Capacitate baterie 20000mAh
Gama produs Free2Pull
Interfata iesire 2 x USB-C
Putere incarcare 65W
Tehnologie incarcare Power Delivery
Pachet vanzare
Ambalaj Blister
Continut Baterie Externa
Stare produs Nou
Baterie Externa Baseus Free2Pull 20000mAh - Neagra
Cu o capacitate impresionanta de 20.000 mAh si o putere maxima de 65W, acest powerbank este compatibil cu o gama larga de dispozitive,
iar afisajul LED iti permite sa monitorizezi in timp real tensiunea, curentul si nivelul bateriei.
In plus, este echipat cu protectii multiple impotriva supraincarcarii, descarcarii excesive,
supracurentului si supraincalzirii, asigurand siguranta dispozitivelor tale.
baterie-externa-baseus-free2pull-2C-20000mah-2C-65w-2C-pd-2C-1-x-usb-c-2C-neagra-p10073700123-00-
Caracteristici:
- Capacitate: 20.000 mAh
- Putere maxima: 65W
- Interfata de intrare: USB-C cablu incorporat: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3A
- Interfata de iesire: USB-C: 5V/3A; 9V/3A; 10V/2.25A (SCP); 12V/3A; 15V/3A; 20V/3.25A
USB-C cablu incorporat: 5V/3A; 9V/3A; 10V/2.25A (SCP); 12V/3A; 15V/3A; 20V/3A
USB-C + USB-C cablu incorporat: 45W + 20W / 20W + 45W (65W Max)
- Material: aliaj metalic - aspect elegant, rezistent la deteriorari
- Afisaj LED: indica tensiunea, curentul si nivelul de incarcare
- Protectii: impotriva supraincarcarii, descarcarii excesive, supracurentului, supraincalzirii etc.
- Dimensiuni: 155 x 72 x 34 mm
- Greutate: 420g
- Compatibilitate: laptopuri, telefoane, tablete si alte dispozitive portabile
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%